Languages

Календар

May 2021
M T W T F S S
« Sep    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Ukrainian for beginners

Оголошено конкурс сценаріїв культурно-мистецьких заходів, присвячених 70-річчю від дня народження Івана Миколайчука

З метою популяризації творчої спадщини кіноактора, кінорежисера, сценариста, заслуженого артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Івана Миколайчука, а також збереження національної скарбниці краю, виховання національної свідомості в молоді, почуття гордості за відомих митців краю, підтримки і сприяння працівникам культури у вдосконаленні творчих здібностей, формування обласної бази даних авторських сценаріїв, управління культури облдержадміністрації та учбово-методичний центр культури Буковини оголошують про початок конкурсу сценаріїв культурно-мистецьких заходів, присвячених 70-річчю від дня народження Івана Миколайчука.

Організатори зазначають, що конкурс проводитиметься у два тури: перший тур (районний, міський) – з 25 січня по 30 квітня 2011 року, другий тур (обласний) – з 30 квітня по 20 травня 2011 року. Бажаючим взяти участь у конкурсі необхідно надати сценарій українською мовою, з посиланням на авторів художніх творів, обсягом матеріалу до 5 сторінок формату А4 друкованого тексту, підписаного конкурсантом, додатки до сценарію (відеофільми, фотоматеріали, слайди тощо) та анкету учасника обласного конкурсу, у якій зазначити прізвище, ім’я, по-батькові, місце роботи, навчання, домашню адресу, копію паспорта та ідентифікаційного коду.

Для вирішення організаційних питань та розгляду і оцінки поданих на конкурс сценаріїв управлінням культури облдержадміністрації затверджується журі обласного конкурсу. Обласне журі переглядає подані на розгляд конкурсні матеріали і оцінює їх по 5-бальній системі за такими критеріями: ідейно-тематичне спрямування масового заходу (творчий задум); цілеспрямований сюжет та його розвиток; сценарно-режисерський хід; драматургічна основа та художньо-образна концепція, наскрізна дія; композиційна побудова сценарію (пролог, епізоди, фінал); використання театралізації; творчий пошук; використання засобів ідейно-емоційного впливу (художнє й документальне кіно, слайди, світло, музика тощо).

Підбиття результатів обласного конкурсу відбудеться 25 травня 2011 року. Найкращий сценарій, буде відтворено на обласній сцені в дні святкування ювілею Івана Миколайчука, де відбудеться нагородження переможців. Сценарії, визнані журі обласного конкурсу кращими, будуть надруковані у збірнику, присвяченому 70-річчю від дня народження Івана Миколайчука. Конкурсні матеріали подаються до 30 квітня 2011 року в учбово-методичний центр культури Буковини за адресою: 58000, м. Чернівці, вул. Й.Главки, 1-А, тел./факс (0372)52-67-64, e-mail: bukcentre@ukr.net. Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

карта

Scridb filter

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>