Languages

Календар

May 2021
M T W T F S S
« Sep    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Ukrainian for beginners

У Чернівцях видадуть путівник «Буковинські Маланки»

36455На початок грудня «Видавництво 21» підготувало ще один путівник, який приємно здивує читачів несподіваною і цікавою темою – свято Маланки.
Путівник «Буковинські Маланки» – проект видавництва, в якому вперше подано маланкування як одну з найдавніших автентичних традицій Чернівеччини з акцентом на своєрідності святкування у різних районах, населених пунктах. Автор тексту Ірина Пустиннікова розповідає про маланкування, враховуючи етнокультурний, географічний, історичний контексти.
Путівник веде маршрутом найяскравіших «маланок» Чернівецької області, серед яких – у герцаївському, новоселицькому районах і, звісно, найвідоміші Красноїльська, Вашківецька, Бесарабська маланки.
Фотографії авторства Ірини Пустиннікової та Максима Козменка, якими оформлене видання, передають неповторну, соковиту, колоритну атмосферу одного із найдревніших свят не лише на Буковині, а й в Європі.
Путівник «Буковинські Маланки» сприятиме розвитку туристичної галузі у регіоні, адже саме завдяки Маланці Чернівецька область упродовж різдвяно-новорічних свят може стати туристичною меккою і для українських, і для зарубіжних мандрівників.
СЛОВАМИ АВТОРКИ
Про що ця книга: «Цей путівник – про найемоційніше народне свято, яке збереглося в Україні. Про Маланку».
Чому її варто прочитати: «Без Маланок Чернівеччину пізнати неможливо. Доторкніться до звичаю, котрий старіший за Хотинську фортецю чи церкву в Лужанах. Маланка – чи не найголовніший скарб регіону. Переберія сягає корінням ще язичницьких часів, коли люди відзначали завмирання зимової природи перед весняним відродженням».
Путівник на сайті «Видавництва 21»: http://books-xxi.com.ua/products/bukovinski-malanki

Джерело: http://buknews.com.ua/page/u-chernivtsiakh-vydadut-putivnyk-bukovynski-malanky.html

Scridb filter

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>