Languages

Календар

January 2020
M T W T F S S
« Sep    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ukrainian for beginners

Продовжується конструктивний діалог Чернівецької області з Литвою

7 жовтня відбулася протокольна зустріч голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука з Надзвичайним та Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом.
Обговорено питання подальшої співпраці в сферах науки, бізнесу, економіки.
Олександр Фищук привітав Марюса Януконіса на Буковині та висловив подяку за те, що Литовська Республіка підтримує Україну в такий складний період.
«Ми відкриті до співпраці та готові всіляко сприяти розвитку бізнесових кіл Чернівецької області та Литовської Республіки, а також поглиблювати співробітництво між нашими університетами», – зазначив посадовець.
У свою чергу Посол Литовської Республіки в Україні зауважив, що Литовська Республіка вбачає Чернівецьку область як регіон з унікальним потенціалом. «Зокрема, ми зацікавлені розширювати академічну співпрацю з вашим університетом, ми плануємо відкрити центр балтістики при ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Також бізнес Литви шукає сприятливих можливостей та хороших умов для розвитку в Україні», – зазначив Марюс Януконіс.
Пан Посол висловив сподівання, що запропонований Литвою так званий «План Маршалла» для України буде підтриманий країнами ЄС, що забезпечить економічне зростання в Україні.Джерело: http://www.bukoda.gov.ua/news/prodovzhuetsya-konstruktivnii-dialog-chernivetskoi-oblasti-z-litvoyu

Scridb filter

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>