Languages

Календар

January 2020
M T W T F S S
« Sep    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ukrainian for beginners

В рамках Програми протидії ксенофобії в Україні оголошено конкурс на підтримку студентських ініціатив

З 1992 року ABA ROLI надає в Україні підтримку програмам, спрямованим на правову реформу, реформування вищої юридичної освіти, протидію торгівлі людьми, надання безоплатної правової допомоги, боротьбу з корупцією, та захист прав людини.

МЕТА КОНКУРСУ – сприяння ініціативам студентських організацій / асоціації у сфері підвищення рівня обізнаності громадськості щодо питань толерантності до представників етнічних та меншинних груп населення.

Проекти мають включати заходи неприбуткового характеру, які стосуються молоді та неформальної освіти. З огляду на це, прийнятні проекти пропозиції можуть включати такі види діяльності:

• Створення і діяльність студентських дискусійних груп та університетських етнічних організацій;

• Створення та інформаційна підтримка тематичної групи у соціальній мережі;

• Розробка і проведення інформаційно-освітніх програм з питань культурної різноманітності на базі вищих освітніх закладів і студентських об’єднань з метою виховання поваги до культурної різноманітності та толерантності, у т. ч. проведення таких заходів як культурні фестивалі, художні виставки, студентські/громадські форуми та відповідні програми з інформування;

• Розробка механізмів для налагодження постійної співпраці або створення постійного комітету у складі представників місцевих правоохоронних органів, студентських об’єднань та етнічних і меншинних груп населення на базі вищих навчальних закладів для покращання процесів координації та передачі інформації про повідомлені факти насильства або переслідування.

Цей перелік не є вичерпним.

Заявки мають відповідати таким ВИМОГАМ:

• Заходи проекту повинні безпосередньо бути спрямованими на поширення ідеї толерантності, різноманітності та недискримінації.

• Проект повинен передбачати розробку і проведенні інформаційно-освітніх програм з питань культурної різноманітності на базі вищих освітніх закладів, студмістечок і студентських об’єднань.

• Проектні пропозиції мають включати інформацію щодо проявів расизму і ксенофобії в регіонах, де працює організація.

• Окрім звичайного програмного звітування проектні пропозиції мають передбачати звітування у формі інформації в нових медіа, що постійно оновлюється і відображає усі заходи, що проводяться організацією в рамках проекту.

• Заявники повинні бути зареєстрованими неприбутковими недержавними організаціями згідно чинного українського законодавства (гранти не будуть надаватися прибутковим організаціям, політичним партіям та фізичним особам).

• Заявники повинні бути прямими виконавцями проекту, а не посередниками від імені інших організацій.

Всього буде відібрано 3 студентські організації.

Відбір організацій залежатиме від вагомості надісланих пропозицій, заснованих на зрозумілих критеріях, таких як організаційна спроможність, стратегія довгострокового стійкого розвитку і т.ін.

БЮДЖЕТ одного проекту може становити до 2 500 дол. США.

Кошти гранту повинні бути використані виключно для реалізації проекту і не можуть бути використані для організаційних (адміністративних) витрат, які не пов’язані з проектом, для виплати боргів, проведення будівельних та ремонтних робіт, купівлі обладнання.

ПАРТНЕРИ: В рамках даного конкурсу грантів заявники можуть діяти в партнерстві з місцевими партнерами (формально чи неформально) з регіонів, де має відбуватися діяльність.

ТЕРМІН фінансування проекту: 1 грудня 2010 р. – 1 вересня 2011 р. Термін реалізації проектів може бути різним у залежності від проекту, але має не перевищувати 9 місяців. У разі успішного виконання, проект може бути подовжено на подібний термін із додатковим фінансуванням.

Переможців конкурсу буде оголошено у листопаді 2010 р.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Організації, які бажають взяти участь у конкурсі, мають подати:

• аплікаційну форму англійською мовою (1 примірник);

• аплікаційну форму українською (російською) мовою (2 примірники);

• резюме основних виконавців проекту (із перекладом англійською мовою);

• копію свідоцтва про державну реєстрацію.

Аплікаційні форми додаються. При виникненні запитань щодо конкурсу чи технічних проблем із завантаженням форм, їх можна отримати, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу xenophobia@abaroli.org.ua або за телефоном (44) 459-0150.

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК: пакет документів повинен надійти до 5 листопада 2010 року в офіс ABA ROLI в Україна за адресою:

ABA/ROLI

вул. Антоновича 18, офіс 4

м. Київ 01004

з поміткою «На конкурс студентських проектів»

УВАГА!

• проектні пропозиції, що надійдуть після 17:00 5 листопада 2010 року, не розглядатимуться;

• подані на конкурс матеріали не повертатимуться;

• причини відмови у підтримці проекту не повідомляються та не обґрунтовуються;

• результати конкурсу будуть повідомлені організаціям електронним повідомленням;

• у випадку позитивного рішення щодо надання гранту ABA ROLI залишає за собою право остаточного корегування разом із заявником запропонованого плану заходів та бюджету з метою найбільш ефективної реалізації проекту.

Джерело: http://www.civicua.org/news/view.html?q=1486286

Scridb filter

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>