В урочистостях з нагоди 390-річчя Хотинської битви візьме участь офіційна делегація зі Шльонська
У відповідь на запрошення голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Папієва взяти участь в урочистостях з нагоди відзначення 390-річчя перемоги у Хотинській битві, маршалек Шльонського воєводства Польщі Адам Матусєвіч повідомив, що партнерський регіон відвідає Буковину і братиме участь в заходах, які відбудуться в рамках святкування річниці Хотинської битви. За його словами, очолюватимуть делегацію представники Сеймику і Уряду Шльонського воєводства.
“Я переконаний, що вереснева зустріч представників наших регіонів призведе до активізації наших контактів та партнерської співпраці”, – йдеться в листі пана Матусєвіча на ім’я Михайла Папієва. Про це повідомляє сайт облдержадміністрації.
Сайт функціонує за фінансового сприяння Програми підтримки національно-культурних товариств, етнічних громад Чернівецької області та української діаспори.
Leave a Reply