Languages

Календар

July 2020
M T W T F S S
« Sep    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ukrainian for beginners

Олег Астахов – новий Генконсул РФ у Львові

23 березня 2011 року Львівське єпархіальне управління УПЦ відвідав новопризначений Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Астахов Олег Юрійович.

Його супроводжував Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Гузєєв Євген Федорович, якій завершує свою дипломатичну місію на наших теренах.

Про це повідомляє офіційний сайт Генконсульства РФ у Львові.Високих гостей зустрів відповідальний за зв’язки Львівської єпархії УПЦ з Генеральним консульством Російської Федерації у Львові та російськими громадськими організаціями Львівщини протоієрей Миколай Баранов. Він розповів історію храму, ознайомив гостей з святинями, які тут знаходяться. Особливу увагу отець Миколай звернув на Тихвинську ікону Божої Матері, котру ченці святої гори Афон, за сприянням Консула Російської імперії у Львові графа Пустошкіна К. П. подарували у 1905 році православним мешканцям Львова.

Після екскурсії храмом у єпархіальному управлінні дипломатів прийняв вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет.

Під час бесіди владика Філарет, звертаючись до новопризначеного Генерального консула, сказав: «Кожна добра справа повинна починатися з молитви. І я радий, що, розпочинаючи свою дипломатичну місію на західних теренах України, Ви, шановний Олеже Юрійовичу, перш за все, відвідали православну церкву, поклонилися святиням, що тут знаходяться, та помолилися за успіх нелегкої дипломатичної місії, котра на Вас покладена».

Преосвященніший владика зазначив, що Генеральне консульство Російської Федерації відіграє важливу роль у житті Галичини, Волині, Буковини, Поділля, Полісся та Закарпаття. «За час своєї дипломатичної місії Ви, шановний Євгене Федоровичу, завжди з виключною увагою і турботою ставилися до Православної Церкви та багато потрудилися для вирішення прохань духовенства і вірян, що були в межах компетенції Генерального консульства. Від імені Правлячого архієрея Львівської єпархії, духовенства, чернецтва та мирян та від себе особисто сердечно дякую Вам за це», – сказав на закінчення зустрічі Владика.

На прощання єпископ Філарет у супроводі протоієрея Миколая Баранова сфотографувався з високими гостями.

Джерело: http://zik.com.ua/ua/news/2011/03/25/278969

Scridb filter

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>